Skontaktuj się z nami
info [at] mobehave.com
+48 604 107 899

Zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych

1. Administratorem danych jest MoBehave sp. z o.o.Ul. Wołodyjowskiego 4202-724 WarszawaNIP: 521-36-29-658.
2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych oraz sprzedaży produktów i usług MoBehave sp. z o.o. oraz podmiotów współpracujących z MoBehave sp. z o.o., jak również w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną Pana/Panią wiadomość.
3. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
4. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji usług oraz przez okres 5 lat od początku roku kalendarzowego następującego po roku obrotowym, w którym skorzystał/a Pan/i z formularza kontaktowego. Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE.