o nas head photo
rectangle

O nas

Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i technologii chcemy pomóc Ci w osiągnięciu najlepszych efektów! Wierzymy, że nasza kreatywność i precyzja w działaniu są idealnym fundamentem budującym wartościowe relacje z klientami.

poznajmy się

Kim jesteśmy

warsaw view

Jesteśmy agencją performance działającą nieprzerwanie od 2012 r. Naszą największą wartością są ludzie, którzy ją tworzą. Otaczamy się rzeszą specjalistów i pasjonatów marketingu, którzy naprawdę wierzą w to, co robią.

Bazując na naszym know-how i nowoczesnych technologiach realizujemy kampanie, które swoim zasięgiem wykraczają poza granice Polski. Stale się rozwijamy i stawiamy przed sobą nowe cele w drodze do kolejnych sukcesów. Może efektywna kampania dla Twojego biznesu będzie następnym?

kim jestesmy
iab logo

Członkiem IAB Polska

iab logo

Sygnatariuszem programu

iab logo

Certyfikowanym podmiotem TCF 2.0

Jak pracujemy

kim jestesmy

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, obiektywnie i z nastawieniem na sukces. Rozpoczynając działania dla nowych klientów, zwracamy szczególną uwagę na ich potrzeby, branżę, w której funkcjonują i cele, jakie przed nami stawiają.

Spodziewaj się, że na start dostaniesz od nas wiele pytań - a wszystko po to, byśmy mogli Cię lepiej poznać i stworzyć strategię działania, adekwatną do Twoich możliwości i potrzeb.

Z naszymi klientami pracujemy na zasadach partnerskich, budując wieloletnie relacje oparte na zaufaniu i uczciwości. Współpracując z nami masz pewność najwyższej jakości usług i gwarantowany efekt.

Rozpocznij współpracę
team photo

Nasz zespół

Elżbieta

Elżbieta Pawlowski

Business Development Director

Piotr

Piotr Krawczak

New Business Manager

Aleksandra

Aleksandra Karlińska

Project Manager

Agnieszka

Agnieszka Andrzejczuk

New Business Manager

nasz zespół